Muhteşem Bir Online Video Editleme Platformu

Online Video Editleme

Online Video Kesmek İçin Program

Merhaba Story Bilişim takipçileri. Bugün bizlerin de zaman zaman kullanıp fayda sağladığı muhteşem bir online, ücretsiz, reklamsız, watermarksız video editor platformunu sizlere tanıtacağız. Bu platform bulut bir site olarak hizmet vermekte olup en temel seviyede videolarınızı kesme, kırpma, birleştirme, müzik/ses ekleme gibi uygulamalarınızı hızlıca ve güvenli şekilde yapma imkanı tanıyor. İnanıyoruz ki özellikle hızlı iş ortaya koyma konusunda ince düşünen, hata yapmayı sevmeyen sosyal medya yöneticilerinin çok işine yarayacak…

 

İlginizi Çekebilir >>   Sosyal Medya Yönetiminde Yapılan Hatalar

 

Site’nin ismi: https://online-video-cutter.com/tr/

İlgili siteye girdikten sonra basit bir kaç adımda videonuzu yükleyip düzenleyip yeniden aynı kalitede indirebiliyorsunuz. Videonuzu kırpabiliyor, çözünürlüğünü değiştirebiliyor, ses ekleyebiliyor, hızını değiştirebiliyor, sesini ayarlayabiliyor, üzerine resim veya yazı ekleyebiliyorsunuz. Tüm bunları ücretsiz ve reklamsız, watermaksız olarak yapabiliyorsunuz. Ayrıca söz konusu platform şuan için 4 GB’a kadar olan video dosyalarınızı da destekliyor. (Bu kapasitenin de yakında daha da artacağını belirtmişler)

Online Video Kes Birleştir

Özellikle video editor programlarının render alma süreleri biz tasarımcıları gizliden gizliye sinir eden bir durumdur. Elbette ki kapsamlı bir video editör programındaki gibi detaylı işlevleri bu siteden beklememek lazım. Ama en azından temel editor hizmetlerini (Kesme, kırpma, ses, resim, yazı ekleme vb) sizlere kolayca sunabilmektedir.

Mesela bizler özellikle bir videonun başını ve sonunu kırpıp ayıklamakta bu platformu kullanıyoruz. Aksi halde kullandığımız editor programı dakikalarca render süresi ile bizi bekletmekte. Fakat bu site 1 dakika içerisinde istediğimizi bize vermekte. Sizin videolarınızla ve siteyle işiniz bittiğinde ise bir kaç saat içeirisinde de sunucularından videolarınız otomatik olarak siliniyor.

Sizlerin de seveceğinizi umuyoruz.

Mutlaka denemelisiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Maalesef Spam Kontrolü