Web Sitesi Çalışma Prensiplerimiz

Web Sitelerini Nasıl Yapıyoruz?

 

Öncelikle Çok İyi Anlamak Gerekli

 

Bir hizmeti, bir işi kaliteli bir çıktıya dönüştüren en önemli faktör öncelikle ne yapılacağını çok iyi algılamak ve hafızaya oturtmaktır. İletişi bu aşamada çok önemlidir.

Story Bilişim olarak bizler genelde şu şekilde proje başlatıyoruz;

  • Bir web sitesinin / yazılımın hangi kitleye hitap edeceğini, kendisinden tam olarak beklendiğini anlayabilmemiz adına buradaki kısa brif formunu sizden alıyoruz. Bu form, genel olarak ana hatlarıyla aslında sizin ne istediğinizi bize anlatacak. Diğer hususları detaylandırmak daha da kolay ve kısa olacak.

  • Yatırım yapacağınız sistemi anladıktan sonra bütçenizi konuşuyoruz. Ödemeniz gerekenden fazlasını ödememeniz temel prensibimizdir. Çünkü insan kazanmanın para kazanmaktan daha önemli olduğunu hayat ve yaşanmış tecrübeler insanoğluna defalarca öğretmiştir.
  • Kullanılacak güncel alt yapıyı ve yazılımı belirliyoruz, projeye başlıyoruz. Bu esnada iş teslim süresini de size iletmiş oluyoruz. (Zaman önemli)
  • Taslak oluşturuyor ve tüm detayları iletiyoruz. Önce size sunuyor, beğeniniz ve onayınız doğrultusunda yayına alıyoruz.
  • Fiyatlandırma olarak son fiyat uygulaması prensibinde hareket ediyor, bildirdiğimiz fiyatın üzerinde sürpriz ücretler çıkarmıyoruz. Ki buna hiç gerek de yok…
  • Domain + Hosting taleplerinizde bizi tercih ettiğinizde daha da avantajlarınız oluyor.
  • Bir online destek sistemimiz de mevcut. İşte tam BURADA.   İşlerinizi bitirdikten sonra iletişimi kesmiyoruz ve ücret planı dahilinde en azından soracağınız bazı teknik konularda veya siteyle ilgili problemlerinizde yardımınıza koşuyoruz. Muhatap bulamamaktan dert yanmak yok. Telefonla anlatmaya çalışmak yok. Siz ticket açın, biz size ulaşalım. En kısa sürede sorununuzu çözmeye çalışalım…

Bizleri tercih etmeniz için aslında bir çok neden daha bulunabilir ama kendimizi anlatabilmek adına yukarıdakileri sunalım şimdilik.

İŞİMİZE DEĞER VERİYORUZ